| Mipasususuyamyamyam a întrebat:

Poti trai ani de zile cu o hernie de disc si sa nu ai idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Da. Daca nu te doare, nu ai idee ca o ai. Dar si cand incep durerile... stii ca o ai!

| Februar30 a răspuns:

Dap. Infricosator, nu-i asa? Poti trai si 50 de ani, daca nu mori de altceva.

| Bianca1203 a răspuns:

Da,cred că poti, dar cam 3 sau 4 ani, de regulă, hernia de disc se depistează repede deoarece da simptome și dureri in partea stângă.

| Mipasususuyamyamyam explică (pentru Bianca1203):

Si daca am in dreapta? E altceva?