| TruLove a întrebat:

Prietenul meu nu rezista prea mult la sex, adica in 10 minute maxim ii vine sa ejaculeze,si are foarte putina sperma, ce problema poate avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| petitconseil a răspuns:

Nu are nici o problema, daca e tânăr, sanatos si dorit de sex.Si nici nu bine sa il opresti, cand ii vine, ii vine si gata.10 minute e un timp ok, ai vrea sa il forjezi la maxim? E si el om totuși.

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Aici e mai complicat... ai dat putine date. Dar in fine, se poate sa-i placa foarte mult de tine si doreste sa faca sex, ii place chestia asta mult probabil si d`aia termina repede. daca-l lasi sa te priveasca mai mult, adica sa stati mai mult timp impreuna dezbracati sa se obisnuiasca cu tine, sa nu-i ascunzi nici o parte intima, sa-l lasi sa se joace asa cum doreste el fara restrictii si in felul asta se obisnuieste cu tine, cu corpul tau si apoi e la fel ca si cu bicicleta din copilarie. Toti ne dorim ceva cand nu avem, iar dupa ce avem acel ceva incet, incet incepem sa ne plictisim, asa ca nu ne mai dorim cu atata pasiune ca la inceput. Sigur daca procedezi asa, are sa intarzie golirea recipientului sau, asa ca vei avea si tu timp sa-ti pregatesti mancarica. Sper sa fie gustoasa...
Dar mai e o chestie. dupa ce se obisnuieste cu tine, s-ar putea sa caute sa mearga si in alta parte pentru ceva nou. cam asa sunt toti baietii. Acuma tu decizi cum si ce vrei sa faci cu el. Succes!