| Sahara1900 a întrebat:

Problema noua explozie de puroi in gatul meu, sunt amigdalele prea mari in asa fel incat nu pot respira calumea si vorbesc ciudat, febra fac...fac tratament pe branula dar seara cand ma culc nu pot sa respir

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medic.

| Violleta2022 a răspuns:

"Explozie de putoi"? laughing ce-i asta?

| Sahara1900 explică (pentru Violleta2022):

Adica foarte mult

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sahara1900):

"puțoi" >> inseamna foarte mult in conceptul tau?

Iata ce ne spune DEX-ul:
https://dexonline.ro/definitie/pu%C8%9Boi