| Martin300 a întrebat:

Punctele fordyce pe penis pot reprezenta un impediment la vizita medicala la academia de politie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Buna ziua! Cititi urmatorul articol. Acesta contine Baremul Medical, cu toate afectiunile care nu sunt acceptate sau sunt acceptate partial, in functie de severitatea afectiunii:

https://www.academiadepolitie.com/......-a502.html

2 răspunsuri:
| cosmin1324 a răspuns:

Nu ar trebui

| Directioner99 a răspuns:

Stiu ca la vizita medicala pentru scolile de politie/academie te dezbraca pana la chiloti, deci nu cred ca ar fi o problema.