| boxes a întrebat:

Puteti sa imi spuneti daca am voie sa ma scald in timpul ciclului menstrual, si ce sa fac daca tocmai am o vacanta la mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Nu ai voie pentru ca vei imputi locul respectiv si daca vacanta este obligatorie si toata lumea se duce in apa, spui ca n-ai chef sau nu-ti place apa prea mult, sau este prea rece/calda)...

| Chaterinna a răspuns:

Daca as fi in situatia ta, nu as face baie in mare. Incearca sa amani vacanta. Sorry!