| rapadupadunga a întrebat:

Re. Nu am gasit niciun raspuns plauzibil pana acum, deci; de ceva timp, am o problema. Transpirație la fund. Vreau putin ajutor; am 1.71 si 60kg ~. Vreau sa stiu un motiv bun de ce se intampla asa si vreau sa stiu cum pot evita asta, e extrem de jenant. Mersi TPU

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Poarta haine largi, nu te agita, fara lenjerie sintetica si stramta.
Du-te la endocrinologie sa iti faca niste analize ca sa determine cauza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta boxeri de bumbac si evita emotiile stresul si anxietatea mancarurile picante.mananca cat mai multe fructe si legume
Daca nu functiineaza mergi la un specialist, obez nu pari a fi deci ori e ceva bacterian ori de la tiroida. daca ai probleme cu emotiile sau anxietatea acelea sunt cauzele ce duc la transpiratie.