| Ann000000 a întrebat:

Recomandati-mi un deodorant eficient pentru transpiratia excesiva. Am incercat o gramada de deodorante(dove, lady stick, vishy-pentru transpiratie excesiva), insa nu au fost eficiente.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Ai incercat si Rexona roll-on (nu prea se mai gasesc decat in anumite hipermarketuri ce e drept)? Daca da si nu a functionat nici asta, atunci incearca deodorantele pe baza de clorura de aluminiu.
Cere in farmacie un deodorant pentru hiperhidroza pe baza de clorura de aluminiu.
Cere pentru zona afectata (axile, palme, talpi etc.).

Numai bine!

1 răspuns:
| Hucrainaeanu a răspuns:

E ăla italian am uitat cum ii zice