| ciocio1993 a întrebat:

Rog sa ma ajute doar cine cunoaste ceva in medicina! Intrebarea mea suna cam asa : acum 1 an am avut in partea stanga a capului in spatele urechi un kist pilos de marimea aproximativ a unui dop de sticle de suc ( kist-fir de par infasurat in grasime care nu putea iesi afara ) Si azi ( nu m-am lovit nu nimic ) doar ca am sta cam mult prin caldura sa zic.mi s-a umflat putin in zona aceea pe operatie.o fi din cauza calduri o-i avea ceva acolo? o parere ceva vreau si eu..si fara du-te la medic. Nu imi e frica dar nu cred ca e ceva grav..cred..Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anduta12345 a răspuns:

Inevitabilul s-a produs! Du-te la medic. Succes.