| ingrid2000 a întrebat:

S-a mai operat cineva la tibie? Daca da, cum a fost.Am mari emotii si multe intrebari deoarece urmeaza operatia.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Am facut o alta operatie.Si eu am avut emotii, e normal cand treci prin ceva pentru prima oara.Iti vor da ei inainte niste medicamente pentru a te calma, iar apoi anestezia.Nu vei simti absolut nimic.

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

a fost o experienta frumoasa, de neuitat

| Woosprit a răspuns:

Tot ce isi aduce orice om aminte din o operatie e ca a dormit.