| Anonimulanonim28 a întrebat:

S-a operat cineva de curând la Doctorul Sebastian Voinea de varicocel? Cât v-a costat operația?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Suna direct la Regina Maria, si iti zic ei tarifele.

| darrio2007 a răspuns (pentru Wr3nch):

Va mai pune intrebarea asta de cateva ori.

| Anonimulanonim28 explică (pentru darrio2007):

Ce ai pățit mai nene?

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimulanonim28):

Nimic. Tu vad ca ai patit. Mergi intreaba medicul si vei afla.