| Radandam a întrebat:

S-a trezit cineva dimineața cu spasme la antebraț? Adică vibra bratul involuntar, fără sa vreau eu. Mi-a trecut tot in dimineața asta, a ținut vreo 20-30 de minute. De la ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Fantasy serios il panichezi? Vorbesti numai prostii esto doar o lipsa de magneziu, cel mai bine ar fi sa te duci la medic

| Lukasssz a răspuns (pentru Lukasssz):

Este*

| FantasyBoy a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu caut deloc sa-l panichez, dar omul a precizat ca spasmele au durat 20-20 minute, ori musculatura striata, chiar cu deficit sever de magneziu, nu ofera asemenea durate de criza, nu vorbesc deloc prostii, chiar si eu i-am recomandat sa se duca la medic.

| FantasyBoy a răspuns:

Ori deficit de magneziu, ori simptom de preinfarct, ori un mic AVC.Consulta un medic, fa-ti analize, nu lasa asa, orice eveniment are o cauza.