| anonim_4396 a întrebat:

Sa incep sa chelesc la 14 ani? Taicamiu la varsta asta avea plete, si eu am inceput de cateva luni sa imi las, dar pe parti am putina lipsa de par, adica pe mijloc am parul ridicat in sus, si in stanga si in dreapta parul este mai in spate cu un centrimetru. nu imi cad fire de par daca trag de el (unul, doua maxim)
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te dai cu gel?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu., dar am pe margini lipsa de par, adica, pe mijloc, parul este mai lung, pe langa el este scurt, zici ca e inceput de chelie

| buffa a răspuns:

Stai fara griji, eu am acceasi problema, parca sunt arici big grin, dar am gasit frizura necesara si imi pare bine.

| bogdycounter a răspuns:

Dupa parerea mea nu chelesti.Ca si la corp si parul difera la alti este uns la alti des ect.Tu probabil ai un par mai rar dar nu trebuie sa te ingrijorezi.