| lilith16 a întrebat:

Sa zicem ca fumez, trag fumul dar nu il scot pe tot, scot puţin plus ca in ultimul timp respir greu, sa imi fac griji?)))))(fumez de ceva ani buni dar nu am mai patit de astea)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îți faci niște analize, nu e ok că respiri greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene,îți să nu mai fumezi deloc, sau dacă mai fumezi, fumează mai rar (1-2 ori pe săptămână)O să vezi că nu vei mai avea problema asta, dar dacă tot o vei mai avea, mergi la medic, deoarece să ți se întâmple chestii de genu' nu-i bine.

| Ion02102 a răspuns:

Da trebuie sa iti faci griji, mai ales ca respiri greu