| anonim_4396 a întrebat:

Am pe penis ceva bubite. Nu sunt cosuri. Le am de ceva timp. Nu am intretinut relatii sexuale. Nu ma scarpina, nu ma deranjeaza deloc, doar ca sunt acolo. straight face Ce sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De scarpinat te scarpini tu, ele nu prea au cum! happy

| Felys a răspuns:

Posibil sa ai candida, se face si fara sa ai contact sexual cu cineva, daca ai un sistem imunitar slabit sau ai luat multe antibiotice, crema clotrimazol te ungi de 2 ori pe zi cu ea cam 10 zile si trece

Răspuns utilizator avertizat
| Blaise001 a răspuns:

O sa-ti taie penisul :3 Nu, glumesc laughing Abarnam ce suntwinking