| DjVenom a întrebat:

Sal stie cineva cum imi curat pasunea salbatica p farmerama? plzzzzzzz ziceti-mi la primul dau fundita!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonim23yz a răspuns:

Dap stiu.Trebuie sa ai 12 vecini si se curata singura. fundita?

6 răspunsuri:
| AndreYutzUU a răspuns:

Salut! Trebuie sa ai 13 vecini, in afara de tine, atunci cand vei avea 13 vecini, se va curata automat pasunea.Bafta!

| spike404 a răspuns:

Pai ideea nu e sa incerci sa nu intri deloc pentru ca asa iti vine mai repede cheful. Intra, dar din ce in ce mai rar. Intra de doua ori pe zi. La mine a functionat. Intru acum cam de doua ori pe saptamana sa mai trimit cate un cadou prietenilor. M-am oprit la nivelul 51.

A doua solutie ar fi sa iti gasesti alt joc. Problema e ca rista sa devii dependent si de acela big grinhee hee

Succes! Funda?

| bee_2378 a răspuns:

Ca sa-ti cureti pasunea salbatica trebuie sa iti adaugi toti cei 18 prieteni in dreapta unde vezi semnu ">>"

| bubu19 a răspuns:

Pai trebuie obligatoriu sa ai minim 13 vecin! intri la forum si sunt raspunsuri pe tema aceasta si gasesti acolo si vecini! bafta

| Bibi_5122 a răspuns:

Trebuie sa ai prieteni mai multi. in jur de 12 si o sa ti se curete ea singura daca ai acesti prieteni tongue

| timidul a răspuns:

Trebuie sa ai prieteni si se va elibera. asta-i tot.