| Bogdanel03 a întrebat:

Sal TPU,am o intrebare scurta si la obiect, cat costa o operatie de platfus? NU vreau raspunsuri sofisticate, doar pretul si daca a facut-o cineva fiindca vreau sa dau la politie.Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai mai intrebat si ti s-a raspuns clar si la obiect.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Ia-ti adio de la Politie.