| dfcsb97 a întrebat:

Am o problema care ma ingijoreaza foarte tare. De ieri am o problema cu auzul. De auzit aud inca foarte bine, problema e ca atunci cand ascult muzica ( sau orice alt continut ce are sunete mai joase) aud sunetele neclar ca si cum ar avea putin ecou sau ca atunci cand nu conectam bine o boxa la calculator si se aude neclar si "barait". O sa merg si la doctor dar vreau sa stiu si parerea voastra. Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bradster a răspuns:

Ce muzica asculti?

| dfcsb97 explică (pentru Bradster):

Pai aproape toate genurile fara manele si rock

| Bradster a răspuns (pentru dfcsb97):

Ok, fugi la un orl-ist.

| EmanuelThN a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema la urechi dar nu cred ca e gava din cate spui u nu te speria si sa devi optimist si du-te la medic si o sati rezolvi treaba ai sa vezi happy