| Crysty96 a întrebat:

SAll ce exerciti pot face ca sa am mana mai groasa si muschi la mana biceps triceps etc doar pentru maini am un extensor atat dar nu stiu ce exercitii pot face cu el pentru ingrosarea mainii cel mai bun raspuns primeste funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ilinca47 a răspuns:

Hey! poti sa incepi prin a face aerobic.gasesti anumite exercitii fizice de aerobic pe youtube happy si mai ales daca te ti de ele adica sa faci mult timp vor da si rezultate! bafta!