| stangaionut a întrebat:

Sall daca nu mananc macaroane dulciuri ciocolata si tot ce apartine de ea fainoase biscuiti, paine alba si nu beau sucuri acidulate intr-o saptamana cat pot slabi am 60 kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca nu pui si niste miscare pe langa dieta ...nici 1 kg!

| morningstar a răspuns:

Depinde de organism. Pentru ca un organism poate reactiona intr-un fel la o anume dieta, altul in alt fel. Adica o persoana sa slabeasca mai mult, alta mai putin sau deloc. Numai tu stii cum reactioneaza organismul tau, daca slabesti repede sau daca ai nevoie de un regim foarte strict, miscare, etc pentru a ajunge la kilogramele propuse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, ce ai zis tu inseamna regim daca vrei ca intr-o saptamana sa slabesti 5 kg dau un exemplu, trebuie sa faci mult sport si sa nu mananci prajeli, fastfood, paste fainoase, si nici un gram de ciocolata si zahar, si mult sport
in cazu tau ce ai zis acolo sa zicem daca nu manci acele mancaruri si faci putin sport poti slabi jumate sau chiar un kilogram pe saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as crede ca o sa pierzi o asa mare cantitare...dar totusi incearca happy
incercarea moarte n-are big grin

| bestgirl1 a răspuns:

Nu uita sa maninci chipsuri. daca nu mananci doar o saptamana nu are nici un efect.incearca sa maninci carne fiarta salate etc.
si nu manca de la fast food decat foarteeeeeeeee rar. funda?