| WeeD a întrebat:

Sall. intrebarea mea este: cum sa fac sa imi treaca puroiul din gat am puroi pe amigdale straight face ce sa fac? Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia pastile de la farmacie ceclor sau ceclodin (ceclodin este mai bun) dar daca nu gasesti ceclodin ia si ceclor ca este bun.
Si bea multe ceaiuri ferbinti
Bafta si multa sanatate

3 răspunsuri:
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

De la farmacie sa cumperi albastru de metil. A avut o prietena de-a mea si a trecut foarte repede fara antibiotic!

sper ca te-am ajutat!

| TweetyRebeLa a răspuns:

De unde stii tu sigur ce anume ai? Du-te la medicul de familie. Nu te costa nimic. Consult de specialitate si reteta corespunzatoare. Evita problemele mai grave!

| carmen2011 a răspuns:

Poate ar fi mai bine sa mergi la un ORList. du-te la spitalul coltea, la dr Raluca Grigore. este un medic foarte bun.