| Vladutz96 a întrebat:

Acum cateva zile am cumparat E-health cigarette. Prima zi am tras din ea si a functionat bine. Asta e a 3-a zi de cand o am si cand o bag la incarcat la incarcator la priza sau la usb in laptop nu se aprinde becul rosu care indica daca se incarca sau nu. Si a ramas fara baterie.Mentionez ca becul se aprinde cand tragi din ea dar nu tragi nimic. Ce sa ii fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cata416 a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi rezerva...
Doar nu credeai ca tragi aer si se transforma in fum. FUNda