| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si mie jena sa spun dar testiculul stang este mai aplecat decat cel drept. Azi am remarcat asta dar nu ma doare decat la atingere. Ce ma sfatuiti sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Uita-te la link de mai jos este ceva normal nu te speria esti un om normal iar toti care au postat sunt extraterestri.
http://drweather.wordpress.com/......masculine/

8 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Poate te-ai lovit si te-ai umflat, sau e un inceput de hernie, iti recomand sa mergi la doctorwinking, iti va spune el despre ce e vorba!

| Azµre a răspuns:

Spunele parintilor posibil sa te fi lovit sau sa fie varicocel sau orhita daca e inflamat si doare la atingere, spui parintelui si te duci la medic

| zahy a răspuns:

Asteapta 2 secunde nu le zi la parinti iti postez imediat astia nu au treaba cu realitatea nu te lua dupa iei

| zahy a răspuns:

P.S. cand pui mana pe el e normal sa te doara. nu sti ca lovitura le testicole sunt cele mai dureroase, si cand apesi pe ele doare, e normal

| frikk a răspuns:

Simpluwinking stai si tu mai aplecat rolling on the floor)))rolling on the floor))) ca c o i u l rolling on the floor)))rolling on the floor)))
(copile nu glumi pe teme din astea)

| NightMare18 a răspuns:

Ai varicocelhappy, o parte din baieti au asa ceva, se poate opera, e o operatie usoara

| NightMare18 a răspuns:

Daca te doare vorbeste cu parinti si sa te duca la un control

| prostiaomeneasca a răspuns:

Du-te la ginecolog