| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani 180 cm mama 165cm tata 184cm, am sanse sa ajung la 1.90? Ms anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

S-ar putea sa ajungi la 1, 90 dar mai mult as zice ca te vei opri undeva pe la 1, 85

| CowboyxD a răspuns (pentru mona):

Ce as putea sa fac in afara de basket voley si fotball ca sa ma ajute? sa cresc

| mona a răspuns (pentru CowboyxD):

Incearca si inotul

| CowboyxD a răspuns (pentru mona):

Altceva cemi poti propune ca unde traiesc eu nu este inot iarna =(

| mona a răspuns (pentru CowboyxD):

Altceva chiar nu stiu

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cresterea in inaltime se opreste pe la aproximativ 21 de ani, asa ca ai sanse.