| LucaTeofil a întrebat:

am o problema, daca am nasul infundat pentru ca sunt racit cum pot sa il desfund fara medicamente; FUNDA
PS:am incercat si cu patentul dar nimic big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Solutie nazala Bixtonim, este foarte eficienta.De ce sa nu folosesti? E mai bine decat cu patentul!

| fabiola a răspuns:

Nazomer cu propolis sau bebycina!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy si eu ma confrunt cu asa ceva din cauza astmului, dar am mereu creion nazal, gume, dropsuri ff mentolate...asa procedez eu.

| benny a răspuns:

Trage pe nas benzina si aprinzi o bricheta, ti-l desfunda pe loc

| uNNe a răspuns:

IA baga tu putin spirt happy Vreau funditatongue

| OnnyMady a răspuns:

Dropsurile sunt o metoda foarte buna tongue

| janvaljan a răspuns:

Spray cu apa de mare...