Întrebare recomandată | florinrazvan a întrebat:

foisorul de foc este un spital bun? adica partea de ortopedie? daca nu stiti ati putea sami dati si alte spitale bune pentru ortopedie dar din Bucuresti dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Este un spital de ortopedie excelent. Nu e cazul sa mai cauti altul. Pacientii mei au fost foarte multumiti si niciunul dintre ei nu a avut complicatii postoperatorii.

| florinrazvan explică (pentru Empathizer):

Multumesc pentru raspuns

1 răspuns: