| razek98 a întrebat:

vreau sa va spun ca de la o vreme am asa o stare de nebuneala cand ma apropi de geam [stau la et 7] imi vine sa ma arunc cand beau apa imi vine sa beau cat mai multa nu stiu ce e cu mine daca puteti sa dati un sfat... ofer funda si votstraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FloriiDirectioner a răspuns:

Poate e din cauza stresului, sau simti tu ca nu mai rezisti, si cu toti cred ca avem astfel de lucruri cel putin eu uneori de tristete imi vine sa nu mai traiesc si pun intrebare De ce exist eu pe aces pamant? Inainte de a ne dori sa murim sa ne gandim ca sunt altii care ar face orice sa traiasca.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Nu poti sta asa findca dupa aia poate fi mai grav
Sfatul mueubig grinu-te la un psiholog

| vlad_2404 a răspuns:

Mai iesi din casa plimbate la aer curat(padure)du-te la pescuit.aeriseste-ti creierii la etajul 7 e caldura marelaughing.vb serios fa orice in aer liber 2-3 ore pe zi si gandeste pozitiv!

Răspuns utilizator avertizat