| gabidragoss a întrebat:

Salur TPU, am o problema. Am 14 ani si acum 3 ore am vrut sa fac dus, dar am vazut ca penisul il am umflat, m-am uitat si cred ca e pielea umflata, nu stiu ce sa fac. Ce ar putea fi? Va rog ajutați-mă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Probabil, te ai m@sturbat într-un mod cam dur?

| gabidragoss explică (pentru DovleacTurbat):

Nu m-am mai msturbat de 2 luni...

| Scorillo a răspuns:

Poate ai avut bacili de virusi de boala venetica pe maini si ai pus mana pe scarbavnicul madualar si s=a luat. Medicul ginecolog ar fi o varianta...

| gabidragoss explică (pentru Scorillo):

Acum nu mai are nimic

| paul123paul123 a răspuns:

Vb cu taicatu sau cu medicul

| gabidragoss explică (pentru paul123paul123):

Si-a revenit la normal