| Mihai1972 a întrebat:

A folosit cineva aparatul WHITE LIGHT pentru albirea dintilor? Imi spune si mie cineva daca este bun? Sau daca a dat rezultate bune? astept parerile dvs.mulumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| zamy a răspuns:

Atat dai, atat face. Ridica stafeta si foloseste benzile de la Crest Whitestrips, pe care le folosesti acasa. Toata lumea le foloseste si ai garantia banilor inapoi: www.albirea-dintilor.com

| dana_9056 a răspuns:

Da, eu l-am incercat. Este ff bun. Nu numai ca iti albeste dintii dar si ii curata, dintii mei au aratat mult mai bine dupa ce l-am foslosit.Eu te sfatuiesc sa il incerci pana la urma nu ai nimic de pierdut... funda?

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| MiK3L a răspuns:

Albeste si petele genetice?

| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute

| rusulake a răspuns:

Singura albire in care te poti increde este la stomatolog! Nici acolo nu o sa ti se faca dintii foarte albi din prima! Plus ca ai mari sanse sa iti provoace sensibilizarea dintilor! Recomand sa mergi la stomatolog mai precis estetica dentara!