| LupuMarianD2 a întrebat:

Salut, a început deodată să mă doară sfârcul stang și nu știu de la ce, am un prieten care a mai pățit și el zice că e de la sală, voi ce ziceți au trecut vreo 6 ore și încă mă doare, cat mai ține?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi Ginecomastie, este o boala care se intalneste la barbati (mai nou dincauza alimentatiei) sau pot fi alte cauze. Mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere la specialist! Oricum, pe aici nu sunt specialisti si vei primi raspunsuri de genul cel al lui sierra1, al meu sau aiurea.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" LupuMarianD2: a început deodată să mă doară sfârcul stang... cat mai ține?"

păi ar trebui să faci niște analize să nu fie ceva grav