| anonim_4396 a întrebat:

a incercat cineva Inflamaya Gel? am vazut pe net reclama am citit dar nu ma impresioneaza. Si decat sa imi iau o teapa mai bine o parere de la cineva care a incercat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BigBadWolff a răspuns:

Nu cumpara prostii din astea, mai bine intreaba medicul daca ai vreo problema si iti va recomanda el/ea

| ȚeapăInflamayaGel a răspuns:

Am incercat eu, e cea mai mare teapa existenta, Inflamaya gel nu are nici macar 1% burieni in el, 99% e apa simpla cu gelatina, nu face absolut nimic in plus fata de banala crema chinezeasca. Nu cumparati Inflamaya gel, e o inselatorie, gasiti in farmacii produse mai bune la 10 lei decat apa asta chioara. Mare atentie ca nu au nici date de contact pe site, e patron un ucrainean, cand dai comanda te suna o moldoveanca si incearca sa te vrajeasca sa cumperi mai multe tuburi de gel Inflamaya. Daca veti dori mai apoi sa returnati o parte din ele, nu veti mai avea cui sa le returnati, pentru ca la numerele de telefon de pe care suna intra automat un robot.

MAKE PROFIT SRL
IGOR PARINOV
Bld. Timisoara nr. 84. Bucuresti
Telefon: 0316301953

SC MAKE PROFIT SRL
CUI 36171184
REG. COM: J40/7905/06.06.2016
ADRESA: BUCURESTI SECTORUL 6, STR. 9 MAI NR. 10, PARTER, 17 MP, BLOC 11B, AP. 6
BANCA GARANTIBANK
Telefon: 0316302337
SC MAKE PROFIT SRL
CAPITAL SOCIAL 200 LEI
RO95UGBI0000272014515EUR BANCA GARANTIBANK
RO92UGBI0000272014516USD BANCA GARANTIBANK

| ȚeapăInflamayaGel a răspuns:

E teapa inflamayagel, incercati sa sunati la numerele alea de pe care va contacteaza, o sa vedeti ca nu veti reusi sa intrati in legatura cu nimeni, pe site nu au nici date de contact, pe astea de mai jos le-am gasit pe factura dupa ce mi-am luat teapa cu gelul lor de e apa chioara:

MAKE PROFIT SRL
IGOR PARINOV
Bld. Timisoara nr. 84. Bucuresti
Telefon: 0316301953

SC MAKE PROFIT SRL
CUI 36171184
REG. COM: J40/7905/06.06.2016
ADRESA: BUCURESTI SECTORUL 6, STR. 9 MAI NR. 10, PARTER, 17 MP, BLOC 11B, AP. 6
BANCA GARANTIBANK
Telefon: 0316302337
SC MAKE PROFIT SRL
CAPITAL SOCIAL 200 LEI
RO95UGBI0000272014515EUR BANCA GARANTIBANK
RO92UGBI0000272014516USD BANCA GARANTIBANK