| ChrisRK a întrebat:

Acum 2 ani si 2 luni Am primit o lovitura cu piciorul in zona inghinala (la incheietura piciorului nu la genitale). Inca ma doare, ce ar putea fi cat de cat? Stiu ca trebuie sa ma duc la medic. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum am putea să te consultăm noi de la distanţă dacă la medic ştii că trebuie să mergi dar nu o faci_

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Daca te doare inca, probabil ce a a fost miscat. Daca era dislocare sau ruptura, nu cred ca mai puteai sa mergi sau sa rezisti atata fara sa mergi la medic, insa este posibil. Vorbim bine inteles de o fractura minora. Daca ai dificultati cand mergi, probabil asta e.

Nu poti insa sa fi diagnosticat pe internet. Insanatosire gravnica! happy