| Acasel a întrebat:

SaLuT! Acum 2 zile am picat Dintr-un Cires. Am picat pe umar si acum ma doare...Cand E Sa Ridic Umarul sus ma doare Foarte Tare. daca il misc brusc la fel.ma doare si cand apas pe el.Si Simt Nevoia De a Il Trazni (a Parai*). ce sa fiebig grinIsclocat, Luxat.scrantit...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un medic ortoped. Eu de Paste mi-am fracturat rotula si mana, iar toata lumea imi zicea ca nu am nimic, dar radiografia i-a contrazis. Cel mai bine este sa te duci la medicwinking

| DiamondEyes a răspuns:

Probabil e luxat...

Fugi la medic mai repede!

| xuanbou a răspuns:

Da, e posibil, dar cel mai bine mergi la un medic si`ti va spune el ce ai cu exactitate.

| AdyTtZa a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la doctor...

| Andracon a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un doctor.