| anonim_4396 a întrebat:

Salut, acum 3-4 luni am cazut cu motorul, nu aveam viteza mare am scapat doar cu cateva zgarieturi. De atunci m-a durut incheietura de la mana stanga... am fost la doctor si mi-a spus ca nu este rupta sau altceva ci doar am facut o intindere. Am purtat fasa elestica 3 saptamani am uns-o cu ketonal gel, fastum gel si toate unguentele pentru astfel de probleme...
Acum dupa 4 luni inca ma mai doare cand fac flexii si extensii pentru incheietura... imi poate spune cineva ce sa fac in acest caz? Multumesc, dau funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lynnfield a răspuns:

Am gasit pe google http://www.sfatulmedicului.ro/....../index.php