| anonim_4396 a întrebat:

Acum aprox 2 zile am observat ca varful penisului(la baza capului) s-a inrosit,si pielea de pe langa cap s-a inrosit și imi provoaca mancarime, specific ca nu am avut relatii sexuale in ultimele 5 luni

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi la un cabinet de dermato-venerice sa faci niste analize medicale.
Sunt boli cu transmitere sexuala care se manifesta dupa luni multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistit. e o iritatie care trece

| ee a răspuns:

Dai cu Biazol de la farmacie.