| Andreeee0098766 a întrebat:

Acum ca a venit caldura nu stiu ce sa mai fac. Transpir foarte mult la fund,nu stiu din ce cauza,nu sunt gras si transpir de obicei cand sunt la scoala,la un suc cu prietenii,acasa nu, imi puteti recomana ceva? Am avut aceeasi problema la axila insa am rezolvat-o cu un antiperspirant, insa acum nu stiu ce ar trebui sa fac. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SA elimini stresu, emotiile si anxietatea.eu patesc la fel din cauza anxietatii.
Daca nu ai astfel de probleme fa o vizita la dermatolog.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De data asta cauta antiperspirant pentru fund laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Poarta numai chiloti de bumbac, ca cei sintetici sunt problema.