| Alverto a întrebat:

Salut, acum că stau mai mult în casă, am exagerat cu ridicarea greutăților, asta acum 3 zile. Problema e că mă doare mușchiul bicepsului brahial-mijlocul cotului (partea din față) ce îmi recomandați sa fac? Au trecut 3 zile, iar eu tot vreau sa ridic greutăți dar nu pot din cauza că nu îmi pot indinde mâna la maxim

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InvatamProgramare a răspuns:

Repaus pana isi revine muschiul. Frate-miu acum cativa ani si-a busit umarul acum cativa ani de a trebuit bisturiu ca sa il repare. Sa stii ca nu pleaca greutatile de acolo happy

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cineva recomanda aspirina sau analgezice, acum nu stiu ce varsta ai sa iei aspirina.

| Donsavas a răspuns:

Ia aspenter