| laurentiu80 a întrebat:

Acum cateva luni am avut o umflatura pe buza inferioara in interior. Dupa 2-3 sapt s-a desumflat, dar a ramas un mic punct. Acum, dupa cateva luni, am obsevat ca acel punct s-a mai umflat punct s-a mai umflat putin, iar in varf este alb, credeti ca e un semn de ingrijorare? Nu ma doare, nu sangereaza. Sunt in SUA, iar aici o consultatie costa enorm.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Probabil este o infectie locala

| Andreeush a răspuns:

Probabil e un simplu coș.