| Gorky a întrebat:

Salut. Acum cateva zile am cautat despre ADHD si am aflat ca eu "corespund" simptomelor acestei boli. La cine trebuie sa ma duc ca sa fiu 100% sigur ca am?(nu vorbiți aiurea daca nu știți)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Evident, la doctorul de familie, si el te trimite unde trebuie, daca vede ca e necesar

| Gorky explică (pentru Brizbriz):

Mersi foarte mult! O sa ma duc zilele astea la el

| Brizbriz a răspuns (pentru Gorky):

Cu placere, asa e si mai ieftin (daca ai trimitere)

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Neurolog

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La psihiatru.

| sparklingqueen a răspuns:

Du-te la un psiholog, sau cere-i medicului de familie o trimitere.Multa sanatate!