| anonim_4396 a întrebat:

Acum doua saptamani simteam ceva in gat cand inghiteam si nu ma durea nimic, dupa doua saptamani simt ca ceva cade in gatul meu si gatul incepe sa ma doara in partea dreapta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| qest11 a răspuns:

Cu siguranta ai niste mucozitati care se intaresc si dau senzatia de corp strain in gat. Evita sa mananci rece. Eu pateam asta vara de la bere si inghetata. Iti recomand sa ei vitamina C 1000mg cand simti ca te ia un pic raceala. O zi sau doua, doar o pastila pe zi, si face cat o sacosa de pliculete cu paracetamol gen fervex.

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, mai bine contactezi un medic sau medicul de familie, te poate ajuta mult mai bine si poate sa vada si mai in detaliu problema pe care o ai.