| fifa a întrebat:

acum o luna am mers la antrenament(fotbal) si dintr-o data am simtit o durere in ZONA inghinala(partea stanga).am crezut ca e doar o simpla intindere, iar a doua zi am mai facut inca un antrenament dar durerea era mai mare si nu mai puteam sa sprintez sau sa lovesc mingea.am facut o saptamana pauza dar degeaba...simt aceeiasi durere.
ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraudeS a răspuns:

Buna seara!

Te duci la un medic.

Sanatate!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cel puțin până la medicul de familie, nu trebuie să suferi.
Sănătate!
Pa, pa.