| Cineva888 a întrebat:

Salut, Am 11 ani si am baut o doza de hell si inca jumate ca sa stau treaz toata noaptea pe jocuri. Apoi inca o doza ziua. Deci, patesc ceva? P.S nu am nici o boala cardiovasculara sau ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndraLavi a răspuns:

Noaptea e facuta pentru a dormi, esti prea mic pentru a sta treaz pentru niste amarate de jocuri pe care le poti butona si maine, iar energizantele nu sunt bune. In plus, este recomandata doar o singura doza pentru un adult, iti dai seama pentru un copil?

| Cineva888 explică (pentru AndraLavi):

Pana la urma doar m-am simtit ametit si mi-a trecut. Dar bine punctat

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru un caz izolat e ok dar să nu mai faci din astea.

| Andreeush a răspuns:

Nu mai bea așa ceva și dormi noaptea, corpul tău are nevoie de somn.

| Yurisa a răspuns:

Nu ai acum dar o sa ai daca continui asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahaha