| Allen1998 a întrebat:

Salut am 13 ani si de 5 zile dupa fiecare urinare la sfarsit imi apar cateva picaturi de sange.Nu am nici un fel de durere usturime sau altceva.Va rog frumos ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Mergi urgent la medic cu mama/tata, nu cumva sa iti fie rusine sau frica...ai o problema serioasa, care trebuie tratata. Nu este normal sa ai sangerari la urinare!