| AurelNebunu a întrebat:

Am 14 ani și am degetele cam subțiri pentru vârsta mea. Din ce stiu eu pe degete sunt mușchi și reacționează la efort la fel ca brațele. Se pot îngroșa dacă fac "exerciții" cu ele? Si daca da ce exerciții să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Degetele noastre ne reprezinta catacterul, profesionalismul, samd.
Daca vrei degete grase, poti sa incepi o cura de ingrasare, pentru ca, odata cu ingrasarea corpului, se ingarsa si degetele!
In orice caz, ar trebui sa stii ca, sunt foarte apreciati si cautati cei cu degete lungi subtiri, nu cei cu maini grase si pufoase!

1 răspuns:
| Romaniamafia a răspuns:

Gandesti prea mult.