| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 14 ani si am inceput sa ma ingrijorez din cauza frenumul(ata) pentru ca atunci cand incerc sa imi decalotez penisul nu prea pot decat un pic in varf si daca incerc mai mult incepe sa ma doara.Chestie este ca mi-e frica sa nu am fimoza sau ceva de genu din cate am citit pe net.Am fimoza sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Du-te la doctor cat mai repede, nu mai sta sa pui intrebari aici! E vorba despre sanatatea ta!

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Tot ce e posibil sa ai fimoza, du-te la medic, daca e avansata iti va pune piedici in calea vietii sexuale.

| Ruxuletz a răspuns:

Mai bine consulta un medic.

| Andrei_4336 a răspuns:

Daca te mai joci mult cu ea o sa orbesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nai nimica
oricum
din ce zici tu aici
nu ti-ar strica un psiholog...saupoate doi

lasa-l frate asa...
prindeo pe una mai grasa ca til decaloooteaza aiaa de nu-ti mai trebuie in viata ta
winking
o kurwa dinaia mai pe meserie