| Anonimus12368j8 a întrebat:

Salut! Am 14 ani si am un cățel si tzu, are trei luni, are vaccinurile facute momentan si astazi ma jucam cu ea si am enervat-o si m-a piscat cu dintisorii si m-a zgariat. Am 2 zgarieturi micuțe, a curs putin sânge, e ca si cum m-am zgariat într-un țep de trandafir.Am cum sa pățesc ceva?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum ai scapat. Dar daca il mai enervezi cand va fi mare, nu mai scapi.

| Mirel4412 a răspuns:

Poti sa patesti ceva doar daca te musca si nu era vaccinata, nu are venin in labute.

| Anonimus12368j8 explică (pentru Mirel4412):

Am precizat că m-a zgariat cu dintisorii