| velocyous a întrebat:

Am 14 ani si simt un disconfort când îmi ating 'capul' penisului. Dacă folosesc salivă sau cremă, nu mai simt acel disconfort.

Care ar putea fi problema? Ar trebui să vizitez un medic urolog?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e nicio problemă, nu are rost să mergi la vreun medic pentru asta.
E firesc, e cea mai sensibilă zonă a pielii de pe corpul tău. Din cauza asta mai e „un rând de piele" (prepuțul) care îl protejează.
Cu timpul, te vei obișnui - oricum, majoritatea atingerilor pe gland vor fi „umede" așa că... e OK!winking

| velocyous explică (pentru mihai69):

Mulțumesc! Am căutat pe internet lucruri legate de chestia asta, majoritatea persoanelor au răspuns exact ca si tine, deci acum nu mă mai îngrijorez! happy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da ce faci de trebuie sa folosesti saliva sau crema?

| velocyous explică (pentru K0sti):

Doar am pus o întrebare, nu intrăm în detalii! happy