| Gohu a întrebat:

Salut, am 15 ani si cateodata ma doare in partea stanga jos si cateodata si in dreapta, ce poate sa fie? Beau coca cola mult si ridic foarte mult, urgent, ma înteapa acolo

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Lasa-te de coca cola, e foarte greu, dar se poate.
Sau daca nu poti sa te lasi, bea cat mai rar.E clar ca de la asta de inteapa.Inlocuieste cu nestea sau lipton sau ceai, limonada, apa minerala, orice.

| b3LLa001 a răspuns:

Nu prea cred eu ca e de la Cola. mai repede as spune ca ai o răceală la ovare, cel mai bine e să consulți un medic sau sa ii spui mamei tale!

| Gohu explică:

Nu are cum sa fie apedicita ma gandesc eu mananc si mult sarat nu stiu ma intapa rau in stanga jos si in dreapta din 2 in 2 zile