| IonIonut12345677 a întrebat:

Am 15 ani si de ceva timp am observat ca pe capul penisului apar niste bubite rosii care dispar dupa o zi doua si apar in alta zona de pe capul penisului. Pe langa asta, mucoasa este uscata si daca dau cu degetul pe ea se desprinde ceva alb ca si cum capul penisului ar naparli.

Inainte sa vizitez un medic imi poate recomanda cineva un unguent sau un alt antibiotic care nu necesita reteta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PlasticMoon a răspuns:

Este foarte probabil sau ai o infectie sau o bacterie. Nus tiu ce te-ar putea ajuta exact, mai bine te prezinti direct la un dermatolog.