| OmulTalentat a întrebat:

Am 15 ani si de curand am observat ca testiculele mele nu sunt egale, adica unu este mai sus si altul mai jos. Este ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gamingx61 a răspuns:

Stai calm, asa-i la toti. Cele doua parti ale corpului nu sunt egale nicaieri. Daca te uiti bine o sa vezi ca nici nasul nu e simetric in ambele parti happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bine. Stai linistit. Nici emisferele cerebrale nu sunt chiar egale. Dar de situatia asta nu-si pune nimeni intrebari.

| peperonies a răspuns:

Asa e la toata lumea.

| Dacii2326 a răspuns:

Asa e normal

| CristiiMușat a răspuns:

Nu este nici o problema