| BligBligBoy a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa ma apuc de sala, si sa iau creatina...
Vreau si eu sa imi ziceti ce efecte negative are creatina.
Si daca o sa mai cresc in inaltime
Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MembruTpu_6868 a răspuns:

Nu are rost sa iei de la varsta asta.mai asteapta cativa ani big grin

| toxik_9386 a răspuns:

O sa ejaculeji cand ti-e lumea mai draga... un prieten de-al meu a patit asa. fa sala ca e sanatoasa o sa te dezvolti frumos da nu iti baga in corp substante de care nu prea ai nevoie,,,,,